Okamžitý výkup nemovitostí za hotové

Výkup nemovitostí

Máte nemovitost, kterou chcete prodat, ale nechcete se zdržovat s prohlídkami, jednáním s makléři a čekáním na kupce? Nabídneme vám rychlý a bezproblémový výkup nemovitostí za férovou cenu.

Mám zájem

Výkup nemovitostí za hotové

Prodejte vaši nemovitost rychle za hotové, bez stresu a provize realitce. Veškeré starosti s prodejem vašeho domu nebo bytu nechte na nás.

Jsme realitní investoři

Jsme realitní investoři

Jsme skupina realitních investorů, která se specializuje na výkup nemovitostí po celé České republice.

Rychlé jednání a férové podmínky jsou samozřejmostí

Rychlé a férové jednání

Neslibujeme pouze rychlý výkup, ale také plně respektujeme podmínky, na kterých jsme se domluvili.

Výkup zadlužených nemovitostí

Nemovitosti v exekuci

Okamžitě vykoupíme od vás byt nebo dům i s exekucí, hypotékou, nařízenou dražbou či jinou právní vadou.

Výkup s možností nájmu bez nutnosti stěhování

Bydlení nadále v nájmu

Výkup bez nutnosti stěhování! Po výkupu můžete v nemovitosti zůstat nadále bydlet, a to formou nájmu.

S výkupem máte peníze ihned bez čekání na kupce

Stagnace hypotečního a realitního trhu se výrazně projevuje už od roku 2022 a vede nejen k poklesu prodeje nemovitostí prostřednictvím hypotečních úvěrů, ale také k pozvolnému poklesu jejich cen.

Hypoteční úvěry už nejsou pro každého a vlastní bydlení se stává pro většinu lidí nesplnitelným snem. Vysoké úrokové sazby hypotečních úvěrů, zdražení energií a stavebního materiálu představují nepříjemnou komplikaci pro zájemce o bydlení.

Situace na trhu s realitami je taková, že majitelům bytů a domů kvůli sníženému zájmu o nemovitosti pravděpodobně nezbude nic jiného než jít výrazně s cenami dolů.

Pokud potřebujete rychle prodat nemovitost můžete využít také realitní službu okamžitý výkup nemovitostí, který vám nabídne peníze ihned bez čekání na kupce. S výkupem nemusíte také platit provizi realitce ve výši cca 5 % z prodejní ceny nemovitosti. S výkupem nejen ušetříte statisíce korun za provizi, ale také okamžitě nemovitost prodáte.

Chci nezávaznou nabídku
01

Řešení finančních problémů a exekucí

Prostřednictvím výkupu získáte vyšší finanční částku než při prodeji nemovitosti v dražbě. To vám umožní zabránit prodeji vaší nemovitosti za zlomek její skutečné hodnoty. Navíc se vyhnete vysokým nákladům spojeným s exekučním řízením a dražbou.

02

Když klasický prodej trvá dlouho

S výkupem nemovitosti najdete rychle řešení i v situaci, kdy prodej nemovitosti klasickým způsobem přes realitku trvá příliš dlouho.

03

Rozvodové a dědické řízení

Častým důvodem prodeje nemovitosti je rozvod nebo vypořádání dědictví. Uspokojit obě strany a dohodnout se na rozdělení společného jmění manželů nebo dědictví není vždy snadné. V takových situacích je prodej nemovitosti často rozumným řešením, které umožní spravedlivě rozdělit majetek.

Jak probíhá výkup nemovitosti

1

Kontaktování

Máte několik možností, jak se s námi spojit: můžete nám zatelefonovat, poslat e-mail nebo vyplnit nezávazný kontaktní formulář. Po obdržení počátečních informací během našeho prvního telefonického rozhovoru budeme schopni zhodnotit, zda je výkup nemovitosti z naší strany proveditelný. V případě, že potenciál pro výkup existuje, rádi vám předložíme předběžnou nabídku. Pokud vyjádříte souhlas s touto nabídkou, domluvíme se na nezávazné schůzce, která proběhne přímo u vás doma. Tato osobní schůzka nám umožní prozkoumat nemovitost podrobněji a dále se dohodnout na dalších krocích.

2

Prohlídka nemovitosti

Na základě poskytnutých informací a posouzení stavu nemovitosti provedeme analýzu a oceníme vaši nemovitost. Provedeme posouzení vaší finanční situace, včetně kontroly dluhů a dokumentů o vlastnictví. Poté navrhneme vhodná řešení. Pokud s některými z navržených variant souhlasíte, pustíme se okamžitě do realizace. V případě, že vám žádná z našich nabídek nevyhovuje, není třeba se obávat, nejste k ničemu zavázáni.

3

Řešení případných finančních problémů

Náš tým odborníků se zdarma postará o řešení vašich dluhů, administrativních záležitostí a komunikaci s exekutory a věřiteli, a to v souladu s variantou, kterou jste schválili. Po pečlivém vyčíslení všech dluhů včetně příslušenství budou jednotlivé dlužné částky vyplaceny jednotlivým věřitelům nebo exekutorům.

4

Vyplacení finančních prostředků

Po vyřešení všech potřebných kroků vám vyplatíme peníze. Částka bude převedena na váš bankovní účet. Rychlost vyplacení se liší v závislosti na stavu nemovitosti a případných právních problémech. V případě nemovitosti bez právních komplikací může vyplacení proběhnout rychleji. Naopak, u nemovitosti například v exekuci, kde je nutné provést více administrativních kroků, může vyplacení trvat o něco déle.

Okamžitý výkup nemovitosti

Potřebujete okamžitě prodat svou nemovitost? Získejte bezplatnou cenovou nabídku! Díky ní, se dozvíte, za kolik můžete vaši nemovitost okamžitě prodat!

Chci nezávaznou nabídku

Možnost nájemního bydlení

Tento typ výkupu je často vyhledávanou službou, která umožní majitelům nemovitostí získat ihned potřebné finance nejen na účely podnikání či investování. S výkupem si můžete vyplatit také neuhrazené pohledávky, exekuce a další finanční problémy bez toho, abyste se museli z nemovitosti stěhovat. Výkup s nájmem zajistí i po výkupu možnost nájemního bydlení v dané nemovitosti.

Jestliže se rozhodnete pro tento typ výkupu, budete mít obvykle možnost si do pěti let odkoupit nemovitost zpět do svého vlastnictví. Tato možnost je skvělou volbou pro ty, kteří potřebují okamžitě získat finanční hotovost prodejem nemovitosti a po určité době ji zase odkoupit do svého vlastnictví.

  • Bez stěhování - nemovitost užíváte nadále formou nájmu
  • Nemovitost si můžete odkoupit zpět do svého vlastnictví
  • Záchrana nemovitosti a bydlení před nedobrovolnou dražbou
  • Možnost vyplacení či vyrovnání dědického či rozvodového řízení
Více o výkupu s nájmem

Výkup nebo klasický prodej nemovitosti?

Výkup nemovitostí je moderním a v poslední době i častým řešením, který vám může v určitých situací výrazně pomoci. Oproti klasickému prodeji je výkup opravdu rychlý bez zbytečných komplikací a starostí s prodejem.

Na druhou stranu je důležité si ale uvědomit, že cena, za kterou se nemovitost pomocí výkupu prodá, může být poněkud nižší než při běžném prodeji.

Vše je však kompenzováno rychlosti prodeje nemovitosti, neplacením obvyklé provize RK, která bývá ve výši cca 5 % z prodejní ceny nemovitosti. Taktéž je důležité si uvědomit, že můžete s výkupem prodat i zadluženou nemovitost, což u klasického prodeje jde jen velmi těžko.

Více o výkupu v exekuci

Často také hledáte

Zajímají vás podrobnější informace o zpětném leasingu, prodeji nemovitostí bez realitky nebo výkupu zadlužených nemovitostí? Máme pro vás připraveny další informace o těchto zajímavých realitních službách. Přečtěte si více a objevte výhody a možnosti, které vám tyto služby mohou nabídnout.

Prodej bez realitky

Ve srovnání s klasickým prodejem nemovitosti prostřednictvím realitní kanceláře přináší prodej bez realitky řadu výhod a může ušetřit majitelům čas i peníze.

Více o prodeji

Leasing nemovitosti

Díky zpětnému leasingu nemovitostí máte možnost byt nebo dům prodat, zůstat v něm bydlet jako nájemník, a po čase si nemovitost znovu odkoupit zpět do vašeho vlastnictví.

Více o leasingu

Výkup s možností nájmu

Pokud jste v situaci, kdy chcete prodat svou nemovitost, ale zároveň byste ji rádi nadále využívali jako nájemník, výkup s možností nájmu je pro vás ideální volbou.

Více o výkupu

Časté dotazy k výkupu

V naší sekci "Časté dotazy“ najdete odpovědi na nejčastěji kladené otázky ohledně našich služeb. Našim cílem je poskytnout vám co nejvíce informací ohledně služeb, které vám nabízíme. Pokud zde nenaleznete odpověď na váš dotaz, neváhejte nás kontaktovat.

Výkup nemovitostí je speciální realitní služba, s kterou můžete okamžitě prodat i zadluženou nemovitost. Díky této možnosti nemusíte čekat na nalezení kupce ani na schválení jeho hypotečního úvěru. Navíc, prostřednictvím výkupu je možné prodat i nemovitosti s různými problémy, jako jsou hypotéky, exekuce nebo již nařízené dražby. Tato služba vám tak nabízí rychlé a efektivní řešení vašich potřeb, pokud chcete nemovitost prodat a získat finanční hotovost co nejrychleji a bez potíží.

Klasický prodej přes realitní kancelář zahrnuje zveřejnění nemovitosti, prohlídky potenciálních zájemců, jednání a uzavření prodejní smlouvy. Naopak výkup nemovitostí umožňuje majitelům prodat svou nemovitost rychle a bez čekání na kupce a placení provize realitce.

Výkup nemovitostí je ideální volbou, pokud se nacházíte v situaci, kdy potřebujete urgentně získat finanční hotovost nebo rychle vyřešit své finanční problémy. Tato služba je zvláště vhodná, když čelíte exekucím, dluhům nebo dražbě vaší nemovitosti. Bez ohledu na stav nemovitosti získáte potřebné peníze rychle a bez zbytečných problémů.

Obvykle dokážeme poskytnout peníze za nemovitost do dvou dnů. Nicméně rychlost vyplacení závisí na složitosti vaší situace a vyčíslení případných exekucí u vašich věřitelů a exekutorů, které mohou zpomalit vyplacení až o několik dní.

NE, všechny naše služby, včetně ocenění nemovitosti, zhotovení smluvní dokumentace, poplatky na katastru, vyčíslení případných dluhů a exekucí u exekutorů jsou poskytovány bezplatně.

Vykupujeme nejen byty a rodinné domy, ale také chaty, chalupy, komerční nemovitosti – sklady, haly apod. Nemovitosti v jakémkoliv stavu, které můžou být zatížené hypotékou, exekucí či jinou zástavou.